Privé e-mailadressen en telefoonnummers worden uit privacy-overwegingen niet op deze pagina gepubliceerd.

Dagelijks Bestuur

Districts Gouverneur
Mr. J.A.C. (Jeanette) Peters - La Brijn
LC Oldenzaal B.O.C.A.
Vice Gouverneur
J.R. (Jaap) Burger
LC Epe
2de Vice Gouverneur
Ir. W.A. (Wierdy) de Haan
LC Apeldoorn
Districts Secretaris
R.P. (Rob) Schuurman
LC Markelo-Lochem Mixed
Districts Penningmeester
H.W.A.J. (Herman) Garretsen
LC Bronckhorst
Immidiate Past Districts Gouverneur
Ir. W.J.A.R (Rob) Viveen
LC Deventer

Coördinatoren

Coördinator Global Service Team (GST)
Mr. M.J.M. (Monique) Wijnhoven
LC Oene Gelre
Coördinator Ledenbestand (GMT) + New Voices
M.M.C.G. (Marinka) Kampen-van der Horst
LC Arnhem Arenacum
Coördinator Opleidingen (GLT)
J. (Jannie) de Jong
LC Utrechtse Heuvelrug
Coördinator LCIF
Ir. W.J.A.R (Rob) Viveen
LC Deventer

Zonevoorzitters

Voorzitter Zone 1A
Ir. L (Luuk) Hagting
LC Flevoland
Voorzitter Zone 1B
N.P.M. (Norbert) Klein
LC Hoevelaken
Voorzitter Zone 1C
L.F. (Luc) Arnoldus
LC Barneveld
Voorzitter Zone 2A
Ir. W.A. (Wierdy) de Haan
LC Apeldoorn
Voorzitter Zone 2B
M.M.C.G. (Marinka) Kampen-van der Horst
LC Arnhem Arenacum
Voorzitter Zone 3A
Drs. E. (Eddy) Veldman
LC Twente-Münsterland Double Mixed
Voorzitter Zone 3B
J.L. (Leo) Molenbroek
LC Lochem

Portefeuillehouders

Districtsredacteur De Lion
Mr. R.G.L. (Ruud) Gerrits
LC Utrechtse Heuvelrug
Lions Lezen en Schrijven
Dr. P.B.G. (Peter Bob) Peerenboom
LC Doetinchem
Informatie Manager
E.R. (Ernst) Planting
LC Harderwijk
Communicatie en Media
Buitenlandse Betrekkingen
J.W. (Jan Willem) Rikkers
LC Nijkerk
Stichting Lions Jeugduitwisseling
Ir. W.A. (Wierdy) de Haan
LC Zutphen
Leo Clubs
Peace Poster Contest
RB FFP G.H.B.M. (Guido) Jansen
LC Wisch de Hamalandse Marken
Lions Quest
J.F. (Jan) Coers
LC Lochem
.
.
Stichting Lions en Duurzame Leefomgeving
Drs.F. (Fred) van den Brink
LC Arnhem
Young Ambassador
O.A. (Oluf) van Oosterom
LC Lelystad
Lions Young Musician / Euro Concours
W. (Wim) Fiselier
LC Deventer

Notulist

Notulist Kabinet

Districts functionarissen (geen Lid Kabinet)

Voorzitter Kandidaatstellingscommissie
Kandidaatstellingscommissie (Lid)
A. (Albert) Groot Rouwen
LC Delden
Kandidaatstellingscommissie (Lid)
E.J. (Bert) Kruijff
Montferland-Emmerich
Voorzitter Commissie Jumelage 110BZ / 111WL
J.W. (Jan Willen) Rikkers
LC Nijkerk
District BZ is ge-jumeleerd met District 111 WL in Duitsland
Lid Commissie Jumelage 110BZ / 111WL
P.A.F. (Paul) Bombeld
LC Zutphen
Lid Commissie Jumelage 110BZ / 111WL
A.C. (Aart) Pastoor
LC Arnhem
Afgevaardigde 110BZ Commissaris Statuten
Mr. R.G.L. (Ruud) Gerrits
LC Utrechtse Heuvelrug
Lid Kascommissie
J.F. (Jan) Coers
LC Lochem
Lid Kascommissie
V.R.R. (Victor) Jager
LC Duiven