Privé e-mailadressen en telefoonnummers worden uit privacy-overwegingen niet op deze pagina gepubliceerd.

Dagelijks Bestuur

Districtsgouverneur
J.R. (Jaap) Burger
LC Epe
1st Vice Districtsgouverneur
Ir. W.A. (Wierdy) de Haan
LC Apeldoorn
2de Vice Districtsgouverneur
Districts Secretaris
R.P. (Rob) Schuurman
LC Markelo-Lochem Mixed
Districts Penningmeester
H.W.A.J. (Herman) Garretsen
LC Bronckhorst
Vorige Districtsgouverneur
Mr. J.A.C. (Jeanette) Peters - La Brijn
LC Oldenzaal B.O.C.A.

Coördinatoren

Coördinator Global Service Team (GST)
Mr. M.J.M. (Monique) Wijnhoven
LC Oene Gelre
Coördinator Opleidingen (GLT)
J. (Jannie) de Jong
LC Utrechtse Heuvelrug
Coördinator Ledenbestand (GMT) + New Voices
A.F.V. (Xandra) Veltman
LC Bronckhorst
Coördinator LCIF
Mr. J.A.C. (Jeanette) Peters - La Brijn
LC Oldenzaal B.O.C.A.

Zonevoorzitters

Voorzitter Zone 1A
Ir. L (Luuk) Hagting
LC Flevoland
Voorzitter Zone 1B
N.P.M. (Norbert) Klein
LC Hoevelaken
Voorzitter Zone 1C (Duo)
A. (Anneke) van Leeuwen
LC Gelderse Vallei
Voorzitter Zone 1C (Duo)
A. (Ton) Bons
LC Gelderse Vallei
Voorzitter Zone 2A
P.J.H. (Peter) Klein Sprokkelhorst
LC Deventer Zuid
Voorzitter Zone 2B
A.C. (Aart) Pastoor
LC Arnhem
Voorzitter Zone 3A (Duo)
Drs. E. (Eddy) Veldman
LC Twente-Münsterland Double Mixed
Voorzitter Zone 3A (Duo)
V. (Vera) Smit
LC Delden
Voorzitter Zone 3B
H.A. (Henk) Derksen
LC Zutphen

Portefeuillehouders

Districtsredacteur De Lion
Mr. R.G.L. (Ruud) Gerrits
LC Utrechtse Heuvelrug
Informatie Manager
E.R. (Ernst) Planting
LC Harderwijk
Communicatie en Media
L.J. (Leander) Boumans
Leo Club Achterhoek
Peace Poster Contest
Drs. G.L.M. (Gérard) Lips
LC Lochem-West Berkelland
Leo Clubs
E. (Els) Gastelaar
LC Isala Doetinchem
Lions Quest
J.F. (Jan) Coers
LC Lochem
.
.
Stichting Lions Jeugduitwisseling (Duo) Voorzitter
Drs. B.P. (Berry) Prins
LC Apeldoorn
Stichting Lions Jeugduitwisseling (Duo)
L. (Ludwig) Coenen
LC Deventer IJsselvallei
Stichting Lions en Duurzame Leefomgeving
Young Ambassador
O.A. (Oluf) van Oosterom
LC Lelystad
Lions Young Musician / Euro Concours
W. (Wim) Fiselier
LC Deventer

Districts functionarissen (geen Lid Kabinet)

Voorzitter Kandidaatstellingscommissie
E.J. (Bert) Kruijff
LC Montferland-Emmerich
Kandidaatstellingscommissie (Lid)
A. (Albert) Groot Rouwen
LC Delden
Afgevaardigde 110BZ Commissaris Statuten
Mr. R.G.L. (Ruud) Gerrits
LC Utrechtse Heuvelrug
Voorzitter Commissie Jumelage 110BZ / 111WL
J.W. (Jan Willen) Rikkers
LC Nijkerk
District BZ is ge-jumeleerd met District 111 WL in Duitsland
Lid Commissie Jumelage 110BZ / 111WL
A.C. (Aart) Pastoor
LC Arnhem
Lid Kascommissie
J.F. (Jan) Coers
LC Lochem
Lid Kascommissie
V.R.R. (Victor) Jager
LC Duiven

Notulist

Notulist Kabinet